19.05.2015 | Další klubové akce na obzoru

Po dvou "oddechových" květnových víkendech se v sobotu 30. května opět rozjede kolotoč klubových turnajů a dalších akcí.

Začneme Kloboukovým turnajem, který se hraje klasicky na úpravu HCP (v kategoriích: 0-36 muži, 0-36 ženy a 37-54 smíšená), ovšem podmínkou účasti je nastoupit v nějaké pro golf netradiční pokrývce hlavy. Přihlašovat se můžete už teď na stránkách ČGF.

Současně proběhne v sobotu 30. května v odpoledních hodinách i prezentace značkových holí Wilson. Více informací najdete na http://www.golf-fanatik.cz/demo-dny/2014.

První červnová sobota bude tradičně vyhrazena pro Den otevřených dveří a nábor dětí do golfových kurzů. Příchozím zdarma půjčíme hole a míčky a odborně je zasvětíme do základů golfové hry.

Poslední akce, na kterou vás zde chceme pozvat, se uskuteční v sobotu 13. června. Tento turnaj budeme hrát ve dvojicích formátem foursome (dvojice má jeden míč a hráči se v odpalech střídají), a to klasicky na 18 jamek a na rány. Netradiční je startovné – pouhých 100 Kč za registraci a zpracování výsledků, bez stravování. Hladoví golfisté ale zkrátka nepřijdou – zájemci můžou po turnaji za drobný obnos doplnit energii při grilovačce.

Se „starými známými“, ale i s našimi novými členy a dalšími příznivci se při těchto akcích těšíme na viděnou!

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz