26.04.2015 | Další úžasný turnaj je minulostí

V sobotu 25. dubna proběhl na Grosshofu za nádherného počasí, které přálo skórování, Čarodějnický turnaj.

Na startu turnaje se nakonec sešlo téměř 30 golfistek a golfistů, kteří se v 10 hodin po canon startu rozletěli po hřišti - sice bez košťat, ale přesto jako by skoro všechny poháněla tajuplná čarodějná moc, krásné výsledky přibývaly jako houby po dešti. Napomáhalo tomu i hřiště, které bylo po delším období bez deště hodně tvrdé, a tak se výrazně prodlužoval doběh ran.

A jak že to všechno skončilo? Neuvěřitelně zahráli především naše nadějné hráčky a hráči ze smíšené kategorie s HCP 37-54, kde nakonec zlepšilo HCP plných 10 lidí! Na třetím místě skončil Bohuslav Šolc, druhý se po minulém vítězství umístil Jiří Berka a s 52 stablefordovými body všem dominovala Petra Jirmanová.

V kategorii žen 0-36 skončila na druhém místě Natálka Marečková a vítězkou se stala Lenka Jirmanová, která díky 43 stablefordovým bodům stlačila hendikep už pod 30.

V mužské kategorii 0-36 zlepšili HCP tři hráči, kteří se také seřadili na stupních vítězů - bronzový skončil Zdzisław Kowal, pohár za druhé místo si odnesl Otto Tauchman a z vítězství se radoval Standa Jirásek.

Samozřejmě se všichni také těšili na posezení s prasátkem, které se opravdu vydařilo - vždyť poslední vytrvalci odcházeli až kolem půlnoci!

Na fotografie z turnaje se můžete podívat na našem rajčeti.

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz