02.05.2015 | Den otevřených dveří se vydařil

V sobotu 2. května odpoledne jsme na Grosshofu uspořádali letošní první Den otevřených dveří. Počasí nám přálo, a tak jsme na našem hřišti mohli přivítat několik desítek nových zájemců o golf.

Kdo přišel, mohl si pod vedením našich trenérů vyzkoušet základy golfového švihu i krátké hry (přihrávek do greenu a puttování). K tomu jsme samozřejmě všem zájemcům půjčili golfové hole a tolik míčků, kolik jen zvládli odpálit. Jsme zvlášť rádi, že se Dne otevřených dveří zúčastnili budoucí golfisté všech věkových kategorií, protože golf může doopravdy být hrou pro všechny, bez rozdílu věku.

Někteří si dokonce po výuce na cvičných plochách prošli i samotné hřiště, i když zatím používali místo golfových jen trekingové hole:-) Další využili nabídky teplých a studených nápojů a slaných i sladkých pokrmů v naší klubovně a děti, které už měly dost golfu, se mohly vydovádět v dětském koutku. Na letošním prvním Dni otevřených dveří si zkrátka to svoje našel každý a my jenom doufáme, že se aspoň některým z našich dnešních návštěvníků golf zalíbil natolik, že se k nám brzy vrátí a stanou se opravdovými golfistkami a golfisty.

Vás ostatní, kteří jste dnes nemohli přijít, zveme na letošní druhý Den otevřených dveří a nábor do kurzů golfu, který se uskuteční v sobotu 6. června, opět od 14 do 18 hodin odpoledne. A abyste měli představu o tom, jak to všechno vypadá, můžete si prohlédnout fotogalerii z dnešního Dne otevřených dveří.

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz