12.10.2014 | Druhé kolo – odveta Na Vrších

V pátek hrála reprezentace GC Grosshof odvetné přátelské utkání v areálu GC Na Vrších. Jaké to bylo a jak vše dopadlo vypráví Jarda Beran.

Tak jsme na ně vyrazili. V pátek 10. října v deset hodin dopoledne. I toto utkání jsme věnovali Vladimíru Bitvarovi. Všichni kamarádi si ještě v autobuse připnuli černou stužku se vzpomínkou na prezidenta.

Kapitán reprezentace GC Grosshof Pavel Wolf přivítal "účastníky zájezdu" na palubě autobusu - jedenáct mužů a čtyři ženy.

Po příjezdu na hřiště přátel Na Vrších nás čekalo super přijetí, tak jako u nás doma, super atmosféra. Musel bych jenom zkopírovat pár řádků z článku po prvním kole u nás - zkrátka klubový život v pravém slova smyslu, tak, jak by snad měl vypadat. Je to víc o setkání kamarádů při golfu než hrajících nervózů a prudičů v honbě za hendikepem.
Šikovným manévrováním manažera Honzy se podařilo při sestavování flajtů nasadit na nejlepší hráče Vršáků zastoupení Grošáků takovým způsobem, že se pokusíme rozhodit soupeře tak, aby byli k poražení. Úkolem bylo zvrátit mírný náskok soupeřů z utkání na  Grosshofu. Bohužel jsme netušili, že kolegové Vršáci jsou ještě rafinovanější, než jsme očekávali.

Jejich klubovna se totiž nachází ve středu samotného hřiště, a tak vždy po třech jamkách musíte míjet klubovnu. A na tom založili soupeři svoji strategii.

Řízek se salátem před turnajem, při každém průchodu "kolem" klubovny buď další řízek, nebo - však víte co, a tak pořád dokola, každé tři jamky!! Kdo to má přežít? No a po turnaji tataráček a pivečko. Počasí solidní, krásný den, golf až do tmy. Poslední problém - dostat do autobusu naše reprezentanty a hurá domů na Grosshof.

No a golf? Málem bych zapomněl. Asi jsme zase nevyhráli, ale v bodované dvacítce máme osm hráčů, tak to snad nebude velký nářez. Vyhlášení výsledků proběhne při loučení se sezónou u nás v sobotu 25. října, tak uvidíme.

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz