06.06.2016 | Golfové menu Grosshofu na červen

I v červnu nabízíme něco zajímavého úplně pro všechny.

Jaro pomalu končí a my se s ním na Grosshofu rozloučíme velkou akcí - podvečerním turnajem na 9 jamek, nazvaným podle hlavního sponzora akce all4GOLF OPEN, který věnuje ceny pro nejlepší v obou kategoriích a také pro vítěze vložených soutěží. Nepůjde ale jen o turnaj, výhodné outletové vybavení na golf od firmy all4GOLF si na Grosshofu budete moci koupit už od dopoledne, po turnaji pak chystáme příjemné večerní posezení u jídla a pití. Akce se koná v pátek 17. 6. a přihlašovat se na ni můžete na serveru ČGF.

Už tuto sobotu budou mít naši členové i nečlenové šanci zabojovat o další body do Východočeské golfové tour. Protože se zároveň konají i další golfové akce na jiných místech, rozhodli jsme se turnaj tentokrát vypsat jako HCP den. Svůj turnajový výsledek si tak můžete odehrát kdykoli během soboty 11. 6. a jedinou podmínkou je, že se musíte předem nahlásit na recepci a pochopitelně musíte hrát v minimálně dvoučlenném flightu. I na tuto akci se můžete přihlašovat na serveru ČGF.

V klubovně také stále (do konce června) probíhá přihlašování do jamkovky, kterou už co nevidět rozjedeme. Kdo z členů by si tedy chtěl zpestřit letní a podzimní hru na hřišti souboji s ostatními ve hře na jamky, nechť se v klubovně zapíše do formuláře. Domluvy na jednotlivé zápasy pak probíhají po mailu či telefonu.  V létě proběhne základní část, kdy proti sobě bude hrát každý s každým, a od září pak rozjedeme vyřazovací část, do níž budou účastníci nasazeni podle výsledků ze základní části. Loni se mistrem klubu na jamky stal Tomáš Svoboda.

O víkendu 11. a 12. 6. také začíná letošní ročník Krajské soutěže klubů, které se účastní mužská reprezentace Grosshofu. Rozhodli jsme se letos neponechat nic náhodě a do Myštěvsi jsme už vyrazili trénovat. Jak to vypadalo, můžete zkontrolovat na našem rajčeti.

Pro ty, kteří naopak soutěžní hře neholdují, naopak každý den připravujeme hřiště tak, abyste si ze hry na Grosshofu odnesli co nejlepší zážitek. Přijďte se o tom přesvědčit i vy!

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz