04.06.2014 | Golfový příměstský tábor Grosshof aneb každý nemá zajištěné hlídání!

Každý rok je to stejné. Kam s dětmi o prázdninách? Nenechte je nudit se nebo zahálet doma u počítače. Máme program pro absolutní začátečníky, tak i pro zkušenější golfisty.

Příměstský tábor začíná 11.8. a končí 15.8.2014. Každý den od  8:00 do 16:30 bude Grosshof patřit dětem. Zapůjčíme vybavení a vše potřebné pro hru. Děti potřebují pouze pohodlné boty a sportovní oblečení dle počasí. Máme zajištěn kvalifikovaný dozor odborný i pedagogický. Naučíme děti základům golfové hry, etikety i bezpečnému pohybu po hřišti. Prakticky předvedeme vše, co je potřeba ke golfové hře. Poznají krásy golfové hry i kouzlo našeho regionu. Samozřejmostí jsou drobné ceny při různých soutěžích.

Nebudeme jenom hrát golf. Máme nachystané i doprovodné aktivity (pohybové i společenské hry, návštěvu malé ZOO, prohlídku města či výstavy Play Broumovsko).

Děti mají v areálu hřiště k dispozici prolézačky se skluzavkou, houpačky a trampolínu. Mohou se občerstvit v golfovém klubu. Pitný režim je zajištěn po celý den. Stravování lze zajistit dle dohody s rodiči. Cena tábora je 2 500 korun.

Přihlášku na požádání zašleme mailem. Vyplněnou ji odevzdejte v klubovně nebo poštou na adresu Kladská 27, 550 01 Broumov nebo emailem na info@grosshof.cz. Případné dotazy na tel. 608 888 430.

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz