11.12.2015 | Grosshof je nejlepší devítka v ČR za rok 2015!

Po pouhých třech letech provozu jsme se vyšvihli na čelo všech devítijamkových golfových areálů v ČR. Děkujeme!

Po pouhých třech letech fungování Grosshof zvítězil v celostátním hodnocení devítíjamkových golfových hřišť v České republice, které každý rok vydává spolek Všudehrálů. Všudehrálové hodnotí zvlášť osmnáctijamkové a devítijamkové areály a Grosshof se za rok 2015 dostal v hodnocení devítek na první místo ze všech devítijamkových areálů v ČR!

Stalo se tak především díky atmosféře, která u nás vládne – tedy tomu, jak se u nás hráčky a hráči cítí –, ovšem podpořené dostatečnou kvalitou hřiště. Andrej Halada ze spolku Všudehrálů k tomu říká: „Umístění Grosshofu považuji za zasloužené, toto centrům poměrně vzdálené hřiště má velice dobrou herní kvalitu, výhledy na druhou stranu Krkonoš a Orlických hor mají své kouzlo a atmosféra je tam fajn.“ Právě díky tomu jsme zřejmě porazili tak známé areály jako pražské Motol a Hostivař nebo hradeckou Roudničku, které se v pořadí devítek umístily až daleko za námi. Celé hodnocení Všudehrálů najdete zde.

Děkujeme všem členům, hostům a spolupracovníkům za to, že nám k tomuto úspěchu pomohli. Už teď můžeme slíbit, že neusneme na vavřínech a budeme i nadále usilovat o další zlepšování služeb pro členy i návštěvníky Grosshofu. O největších změnách vás budeme informovat na výroční schůzi GC Grosshof, která se uskuteční 22. 1. 2016 a na kterou vás zde ještě pozveme

Zatím přejeme všem klidné adventní dny!

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz