14.03.2016 | Jak trénujete před sezónou vy?

Část našeho reprezentačního týmu se koncem února vydala za golfem do Turecka.

Na naše borce čekalo příjemné jarní počasí s teplotami okolo 22 stupňů, skvěle připravená hřiště a jako už tradičně také výborný servis všeho druhu. Nám jde však především o golf, a tak se zaměříme na zážitky tohoto druhu, o které se s námi podělil jeden z členů výpravy Luboš Mareček: Hráli jsme na mistrovských hřištích, kde se hraje PGA, což připomínaly fotky největších hvězd, které visely v klubovnách. Nejpopulárnější byl samozřejmě Tiger. Zahráli jsme si i pod umělým osvětlením, což byla pro všechny zajímavá zkušenost.

Na Grosshofu zatím umělé osvětlení nechystáme, ale nemusí vám to tolik vadit, protože dny se prodlužují a se začátkem sezóny přijde i letní čas, takže na hru i bez reflektorů uvidíte dostatečně dlouho. Jak tedy Luboš Mareček hodnotí tento způsob předsezónní přípravy? Určitě došlo k utužení party a už teď se těšíme na další zajímavé cesty za golfem. A samozřejmě doufáme, že nám tato příprava pomůže podávat kvalitní výkony hned od začátku letošní golfové sezóny.

Jak už jsme vás informovali, začátek sezóny 2016 na Grosshofu se nezadržitelně blíží. Pokud počasí dovolí, chceme otevřít hřiště v pátek 25. března a v sobotu 26. 3. pak uspořádat první letošní turnaj, slavný Chaloupka Cup. Podrobnosti vám sdělíme, jakmile bude ještě o něco jistější, že se vše bude moci skutečně odehrát tak, jak jsme to naplánovali. Už teď se ale na všechny naše golfistky a golfistky po zimě těšíme!

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz