24.05.2017 | Je libo příjemnou procházku ve dvou, nebo raději výlet do slunné Itálie?

Z našich chystaných akcí si tentokrát vybere úplně každý.

Už tuto sobotu 27. 5. proběhne poklidný májový texas především smíšených dvojic. Podle našeho hesla Golf pro všechny se těšíme na 
setkání přátel, kde například pokročilý hráč vezme sebou začátečníka a provede ho po hřišti, leckdy i poprvé. Jedná se především o dvojice smíšené, ale přihlašovat se samozřejmě můžete i jako jednotlivci, zbylé dvojice sestavíme na místě. Jak asi víte, při texasu se odehrají každou ránu oba z dvojice, ale počítá se jen ta lepší a z místa dopadu míčku hrají opět oba. Začátečníci se tedy nemusí obávat, že by zdržovali hru - naopak, při texasu vše pěkně rychle ubíhá. Přihlašovat se můžete na stránkách ČGF, a kdo nemá HCP, může se přihlásit na recepci nebo na telefonu 777 333 554.

O týden později, v sobotu 3. 6., chystáme ve spolupráci s úřadujícím mistrem klubu Lubošem Marečkem turnaj Lollobrigida Invitational, při němž se přeneseme do Itálie 50. až 80. let. Pro vítěze je nachystáno putovní sako, ale i ostatní ceny budou velice hodnotné - nejlepší muž získá obraz právě slavné Lollobrigidy, nejlepší žena zase Mastroianiho. Dále se můžete těšit na italskou hudbu a samozřejmě nebude chybět ani lahodné prosecco s čerstvými jahodami. Sponzory turnaje jsou kromě tradičních klubových sponzorů Vinotéka Hradec Králové, PLC Pardubice a Michael Schneider. Přihlašování a další informace najdete na stránkách ČGF.

Těšíme se při turnajích na viděnou na hřišti!

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz