26.09.2016 | Kdo se stane letošním mistrem a mistryní klubu?

Dvoudenní mistrovství klubu na rány se koná už tento víkend a na úpravu HCP si na něm mohou zahrát i nečlenové.

Mistrovství klubu na rány je každoročním vrcholem golfové sezóny a také turnajem, při němž můžete okusit atmosféru golfu jako opravdového sportu, bez vyrovnání HCP a jen a pouze na počet odehraných ran - a to hned na 2 kola, sobotní a nedělní. Loňský a předloňský titul obhajuje Paweł Popiel, mezi ženami loni zvítězila Zuzana Hašková. Zkompletuje letos mistrovský hattrick? Nebo se bude tentokrát radovat někdo jiný?

Už teď se můžete přihlašovat na stránkách ČGF. Startovat se bude postupně od 9:30 ve flightech složených v sobotu podle HCP hráčů, v neděli pak podle sobotního výsledku. Turnaj bude profesionálně připravený, včetně odměřených vzdáleností a plánků pozic jamky na jamkovišti. Startovat mohou na mistrovství i nečlenové Grosshofu, ti si zde ale mohou pouze upravit HCP, mistrem či mistryní klubu se stát nemohou. Přesto je ale jako vždy rádi uvítáme. A zejména pak doufáme, že si tuto jedinečnou událost nenechají ujít naši členové a členky a vytvoří tak tomuto klání důstojné prostředí.

Protože někoho může hra na rány od účasti odrazovat, zavádíme pro letošek jednu novinku - v rámci mistrovství vypisujeme dvě kategorie podle HCP a v nich se bude soutěžit na stablefordové body. Pokud se vám tedy nepovede jedna jamka a nebudete se dále chtít účastnit bojů o mistrovské tituly, můžete ji jednoduše škrtnout a dál pokračovat ve hře ve své kategorii. Navíc se nemusíte účastnit obou dní, ale pouze jednoho.

Se všemi se tedy těšíme v sobotu a v neděli na viděnou! Do té doby si ještě můžete připomenout loňský průběh mistrovství a přečíst si loňský rozhovor s obhájcem titulu Pawłem Popielem.

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz