26.07.2015 | Knedlíkový turnaj jasně ovládla Zuzka Hašková

V sobotu 25. 7. proběhl na Grosshofu Knedlíkový turnaj, který sponzorovala firma pana Anděla, vyrábějící knedlíky všeho druhu. Hrálo se tradičně na úpravu hendikepu.

Po bohaté snídani (i když ta se ještě obešla bez knedlíků) a připomenutí pravidel a ceny za trefení hole-in-one (roční členství zdarma) se golfistky a golfisté vydali na hřiště a v 10 hodin odstartovali. Chvíli po poledni se musela hra kvůli bouřce asi na 45 minut přerušit. Zas tolik to nevadilo, protože v klubovně už čekala výborná gulášová polévka a především speciální ovocné knedlíky od sponzora turnaje.

Po pauze se dohrálo a ti, co to nestihli v poledne, si dali druhý chod. Pak už ale rychle následovalo vyhlášení výsledků a předání cen – samozřejmě poukazů na knedlíky dle vlastního výběru (v hodnotě 100, 200 a 300 Kč). Na třetím místě skončil náš host z golfového klubu Myštěves Leoš Bartoníček, druhé místo obsadil náš zkušený hráč Antonín Krulich st. a pro vítězství si suverénně došla naopak naše mladá naděje Zuzka Hašková. Zuzka uhrála celých 49 stablefordových bodů (její náskok na 2. místo činil 9 bodů!) a zlepšila si HCP z 41 na 32,0, takže si vyhrané knedlíkové hody stoprocentně zaslouží!

Celkem si v turnaji udrželo nebo zlepšilo hendikep hned 12 z dvacítky účastníků, takže můžeme být s úrovní hry spokojeni. Hřiště bylo jako vždy výborně připraveno a až na bouřkovou pauzu se povedlo i počasí, no a ty knedlíky…! Kdo nezažil (a neochutnal), neuvěří – ale může si aspoň prohlédnout fotogalerii z turnaje.

Zažít atmosféru na Grosshofu může už příští sobotu 1. 8. i široká veřejnost – pořádáme totiž tradiční Den otevřených dveří. Pokud tedy víte o někom, kdo by si o prázdninách a o dovolené chtěl zkusit golf, budeme rádi, když ho přivedete nebo mu o akci aspoň řeknete. V následujícím týdnu bude probíhat Příměstský tábor a na sobotu 8. 8. pak chystáme zábavný turnaj ve formátu foursome – hrají dvojice hráčů s jedním míčem, hráči se při odpalech střídají. Chystá se toho ale ještě mnohem víc, tak i nadále sledujte naše stránky a facebook!

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz