29.08.2016 | Knedlíky, otevřené dveře a spousta golfu uzavřely srpnové dění na Grosshofu

V sobotu se 30 golfistek a golfistů sešlo na Knedlíkovém turnaji, v neděli jsme přivítali ty, kteří s golfem teprve začínají.

Poslední srpnový víkend na Grosshofu jsme s předstihem označili jako "výživný" a oba dny potvrdily, že jsme nijak nepřeháněli. Na sobotním Knedlíkovém turnaji se navzdory letnímu parnu hrálo ostošest a zejména v kategorii hráčů s vyšším hendikepem se také výrazně zlepšovalo. V neděli se poté konal druhý letošní Den otevřených dveří, na který tentokrát zavítala sice jen asi desítka zájemců, ale zato takových, kteří projevili do golfu skutečný zápal a podle vlastních slov nebyli na Grosshofu naposledy. A to nás samozřejmě těší.

Pojďme se nyní na obě akce podívat podrobněji. Knedlíkový turnaj se na Grosshofu konal už poněkolikáté a jako vždy předtím i letos věnovala ceny pro nejlepší firma pana Anděla, vyrábějící vyhlášené Broumovské knedlíky - a my jí za to samozřejmě moc děkujeme. Knedlíky se ostatně podávaly i k obědu, borůvkové a višňové, takže je mohli ochutnat všichni. A pro "masožrouty" byla navíc ještě připravena gulášová polévka.

Gastronomicky jsme ostatně i začali - se score kartami totiž všichni účastníci turnaje dostali recept na Kynuté knedlíky Grosshof. Těm, kteří se neúčastnili, můžeme jen prozradit, že k jejich výrobě je zapotřebí některých golfových surovin - další důvod, proč s golfem začít :-)

A jak turnaj dopadl? Mezi hráči a hráčkami s HCP 18,1-54 se tentokrát prosadili tři pánové, členové Grosshofu. Medaili a voucher na knedlíky za třetí místo si odnesl Dušan Vít, ceny za druhé místo putovaly k Antonínu Krulichovi a vítězem se stal náš polský člen Boleslaw Grybionko, který si zároveň zlepšil HCP z 54 až na 43. Gratulujeme!

Kategorii těch golfově zkušenějších ovládl jako už letos poněkolikáté náš Jan Chaloupka, který se s HCP dostal už na 14,0 a zařadil se mezi favority v boji o titul mistra klubu, který se na Grosshofu odehraje začátkem října. Druhé a třetí místo pak patřilo dalším dvěma pánům, tentokrát z GC Na Vrších, Davidu Bártovi a Zdeňku Habrovi.

Vybrané fotografie z turnaje si můžete prohlédnout v naší galerii, úplně všechny pořízené pak na našem rajčeti. A přidáváme ještě jeden odkaz - na fotografie ze Dne otevřených dveří (děkujeme panu fotografovi). Jak se můžete přesvědčit, i tentokrát si mohl každý půjčit hole a míčky, vyzkoušet si všechny základní typy golfových úderů a nechat si poradit od našich trenérů. A my jsme zájemce jako vždy informovali o našich akčních balíčcích pro začátečníky, díky nimž je golf na Grosshofu hrou skutečně téměř pro všechny. Pokud tedy máte někoho, kdo by si tuto krásnou hru chtěl vyzkoušet také, neváhejte a zavolejte nebo prostě přijďte, na Grosshofu Vám rádi kdykoliv se vším poradíme.

A s ostatními se těšíme na viděnou na hřišti zase v září - jen tak, nebo při dalších turnajích, o nichž Vás budeme na našich stránkách včas informovat.

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz