19.08.2015 | Kolo pro Lukáše

V sobotu 29. 8. se na Grosshofu odehraje dobročinný turnaj s výmluvným názvem – Kolo pro Lukáše.

Našeho mladého člena Lukáše Šnobla asi všichni pravidelní návštěvníci našeho golfového areálu znají, natáčela o něm koneckonců už i T V Nova – viz reportáž v naší Videogalerii. Při našem dalším klubovém turnaji se pro něj pokusíme získat dost peněz na speciální jízdní kolo, jehož výrobu náš klub zajistil.

Speciální tříkolku Lukášovi na míru vyrobí firma Harold Bicycles, a to za částku mnohem nižší, než je u takových jízdních kol obvyklé, konkrétně za 15 000 Kč. I to je ale dost peněz, a tak se naši členové rozhodli pomoci.

Přispět můžete na turnaji dvěma způsoby. Tím prvním je startovné, které jsme oproti běžné částce zvýšili o 100 Kč a které tentokrát tedy činí 400 Kč. Z tohoto obnosu půjde ale plná polovina na nákup Lukášova kola! Druhou možností, jak přispět, bude charitativní dražba, která proběhne po turnaji. Každý může přinést nějakou zajímavou věc, tyto věci se postupně vydraží a celý výtěžek půjde opět na kolo pro Lukáše.

K samotnému turnaji – hrát se bude klasicky na úpravu HCP ve dvou kategoriích, 0-36 a 37-54. Vítězem v každé kategorii se stane hráč s nejvyšším ziskem stablefordových bodů. Samozřejmostí je i obvyklé bohaté stravování – ráno snídaně, svačina do hry a po hře jako vždy výtečný oběd (přesné menu upřesníme před turnajem na našem Facebooku).

Protože bereme snahu pomoci Lukášovi opravdu vážně, pozvali jsme opět televizní štáb, a tak doufáme, že se přihlásí co nejvíce účastníků, aby bylo co natáčet a hlavně abychom na kolo pro Lukáše získali co nejvíc peněz. Přihlašovat se můžete už teď na stránkách ČGF a my věříme, že stejně jako my se Lukášovi pokusíte pomoci i vy!

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz