10.05.2015 | Májový texas dvojic je minulostí

V sobotu 9. května se odehrál další z klubových turnajů, tentokrát pod názvem Májový texas dvojic.

Na canon startu se nakonec sešlo deset dvojic, takže celkem se po hřišti pohybovalo pět flightů. Dopoledne trochu pozlobilo počasí, přišel déšť, ale hráčky a hráči nepromokli – a takový májový deštíček je koneckonců na krásu. Navíc byla možnost se průběžně zahřát z pojízdné občerstvovací stanice, takže snad nikdo nestrádal.

Odpoledne navíc vysvitlo slunce, takže se dohrávalo takřka v ideálních podmínkách, v nichž vyniklo krásně rozkvetlé a vzorně upravené jarní hřiště. Do hře už pak na všechny v klubovně čekal oběd, vepřové na houbách s rýží, a pochopitelně i všemi napjatě očekávané vyhlášení výsledků.

A jak že to dopadlo? Bylo to těsné, ale z vítězství se nakonec radovali Pawel Popiel a Zdzisław Kowal, kteří společně obešli hřiště v paru, což si jistě zaslouží uznání. Na druhém místě skončili Luboš a Natálka Marečkovi, kteří byli v konečném součtu jen o ránu horší, a o další úder zpět zůstali Honza Bitvar a Standa Jirásek.

Pár fotografií z turnaje přikládáme sem a najdete je i na facebooku, kompletní fotogalerii potom na našich stránkách zveřejníme v pondělí a na facebooku vám na ni dáme odkaz.

Dalším turnajem, který nás na Grosshofu čeká, bude v sobotu 30. května Kloboukový turnaj.

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz