02.05.2016 | Na Dni otevřených dveří se ukázala řada talentovaných snad budoucích golfistek a golfistů

Na rozdíl od loňska přišli především ti, které golf opravdu zajímá, a na jejich výkonech to bylo vidět.

Poprvé v letošní sezóně jsme na Grosshofu uspořádali Den otevřených dveří. Akce byla součástí velké čarodějnické golfové soboty (o turnaji píšeme v samostatném článku) a jako tradičně jsme brány areálu pro veřejnost otevřeli odpoledne od 14 do 18 hodin.

Celkově se za odpoledne na Grosshofu vystřídalo asi 30 příchozích, a jak jsme se už zmiňovali, bylo mezi nimi dost takových, kterým to hezky "lítalo" a padalo do jamky hned od začátku. A jak to celé probíhalo? Trenéři si příchozí rozdělili do skupin, v nichž si postupně vyzkoušeli všechny golfové dovednosti. Každý se tak seznámil s držením hole, se základy golfového švihu, s chipy neboli přihrávkami do jamkoviště a s puttováním, tedy s konečným postrčením míčku do jamky. Můžete se ostatně přesvědčit sami v naší fotogalerii.

Hole jsme samozřejmě všem zdarma půjčili a stejně tak i míčky – tolik, kolik jich jen budoucí golfisté zvládli odpálit. Ty, které hra zaujala a přemýšleli o tom, že by přišli zas, naši trenéři informovali o našich akčních balíčcích pro začátečníky, zejména pak o balíčku Jdu na golf!, který je do začátků s golfem bezkonkurenční nabídkou - kde jinde dostanete za necelých 1000 Kč celé 3 vlastní hole, míčky a 2 lekce s trenérem k tomu?

My se tedy těšíme a doufáme, že se s některými ze sobotních hostů budeme na Grosshofu vídat pravidelně, a ty, kteří se k nám tentokrát nedostali, bychom chtěli pozvat na druhý letošní Den otevřených dveří, který proběhne po prázdninách, v září - opět společně ve všech klubech sdružených ve Východočeském golfovém pasu. Golf si ale u nás samozřejmě můžete vyzkoušet (například v rámci zmiňovaných balíčků) i kdykoli jindy!

X

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz