19.07.2016 | Na Grosshof přijede cirkus

Přesněji řečeno Golf Circus, pánové Nečas a Suchařípa, objíždějící všechna hřiště v republice. Buďte u toho v neděli 24. 7. při texasu dvojic s mládeží!

Golf CIRCUS je pokus o rekordní odehrání všech 104 českých hřišť (1 467 jamek) v 80 dnech, a to mezi 20. 6. a 7. 9. 2016. Dva herci Pavel Nečas a David Suchařípa budou na Grosshofu trávit svůj 36. hrací den. S projektem objedou všechna hřiště v ČR a na nich budou vybírat talentované golfisty (bližší informace o průběhu celé akce najdete na jejich facebooku). Proto u nás společně s osobnostmi vyrazí na hřiště i naše omladina v doprovodu rodičů či přátel při texasu dvojic, kdy vždy jeden z dvojice bude dítě a druhý dospělý.

Startovat budeme už brzy ráno, v 9 hodin, a projdeme si společně s oběma známými pány hřiště (hrát budeme tedy pouze na 9 jamek) a užijeme si pohodový dvougenerační golf. Samozřejmostí je obvyklé štědré stravování - snídaně formou bufetu, svačina a voda do hry a opulentní oběd po jejím skončení. Přihlašujte se prosím co nejdříve na stránkách ČGF.

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz