28.10.2015 | Přijďte si zahrát za dobrovolné green fee!

Hřiště jsme už začali připravovat na zimu, a tak jsme pro nečleny připravili akci: Zaplaťte, kolik uznáte za vhodné.

O některých úpravách na hřišti, které jsme před zimou začali dělat, jsme vás už informovali. Jak navíc vidíte na přiloženém obrázku (omluvte prosím sníženou kvalitu), museli jsme také prořezat greeny a i driving range už je připravený na zimu. Pro členy to zatím nic neznamená, sezóna ještě neskončila a mohou hrát, jak se jim zlíbí.

Pro nečleny jsme pro následující dny připravili speciální akci: Pokud si budete chtít i přes tyto zhoršené podmínky přijet zahrát, rádi Vás uvidíme. Užijte si golf a klidně za něj nic neplaťte. Pokud budete mít pocit, že byste přece jen něco za hru rádi zaplatili a nebude zrovna nikdo na recepci, prostě nám libovolný obnos na nějaké nenápadné místo schovejte a pokud možno nám o tom napište - na golf.broumov@gmail.com nebo na mobil 777 333 554.

Děkujeme a těšíme se na Vás!

PS: Ještě jedna prosba pro nečleny i členy - vzhledem k podzimnímu počasí vás prosíme, abyste na hřiště nechodili dřív než cca v 10 hodin dopoledne. V dřívějších je možné, že by tráva byla pokrytá jinovatkou nebo námrazou, a pokud byste po ní chodili, mohla by se nenávratně poškodit. Děkujeme!

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz