10.10.2014 | Režisér Tomáš Magnusek natáčel na Grosshofu

Stopy života je seriál režiséra Tomáše Magnuska, který koncem října začne vysílat televizní kanál Barrandov. Jeden z dílů s názvem Zlatá mládež se natáčel v Golfovém clubu Grosshof, v areálu textilní společnosti Veba či na broumovské radnici.

"Díl Zlatá mládež seriálu Stopy života je o starostovi, kterého vydírají jeho bývalí spolužáci. Je to příběh jedné generace a také velmi složité situaci současných komunálních politiků. V tomto díle hraje Martin Dejdar, Jan Novotný, Roman Štolpa, Lenka Vlasáková, Jan Kačer, Kateřina Brožová či Ivana Andrlová," prozradil režisér Tomáš Magnusek.

Tomáš Magnusek odpověděl na několik otázek:

Kde všude jste na Broumovsku natáčeli?

Natáčeli jsme na radnici, na golfovém hřišti, odkud byl nádherný pohled na celý Broumov, v areálu VEBY a na dalších místech.

Objeví se v seriálu v epizodních rolích i lidé z Broumova?

Objeví se zde jako komparsisté či herci epizodních rolí. V Broumově jsem netočil poprvé a k tomuto městu mám i velmi hezký vztah, takže jsem oslovil i pár lidí, které znám.

Proč jste zvolili natáčet v golfovém areálu Grosshof? Vrátíte se natáčet do areálu i někdy v budoucnu?

Já jsem vůbec nejdříve netušil, že tu nějaké golfové hřiště je. Do diskusi s panem starostou jsem se tam jel podívat a měl jsem hned jasno, že do toho jdeme. Ten golf byl totiž ve scénáři od začátku jako lokace a do tohoto dílu se to velmi hodilo.

Co vy a golf?

Ke golfu mám stejný vztah, jako ke všem sportům...(smích).

Trailer k seriálu a několik vteřin z Grosshofu.

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz