03.11.2015 | Rozlučka se sezónou

Tento víkend se na Grosshofu rozloučíme s letošní sezónou, a protože nám počasí stále přeje, bude to rozlučka mimo jiné i golfová.

Na rozlučku k nám přijedou kamarádi z Vrší, tak doufáme, že se k nim připojí i dostatek našich členů. Vlastní společenská akce začne v pátek 6. 11. v 18:00 v klubovně a na programu bude posezení s hudbou, vepřové maso na lorně a určitě dojde i na řadu zážitků z celé sezóny.

V sobotu se pak znovu sejdeme v 9 ráno, dáme si obvyklou turnajovou snídani a po ní kolem desáté dopolední odstartuje už definitivně poslední letošní turnaj, hraný tentokrát pouze na 9 jamek. Formát hry upřesníme na místě, jisté nicméně je, že po hře na vás bude v klubovně čekat výborná gulášová polévka.

Cena za oba dva dny dohromady je 500 Kč a na rozdíl od běžných turnajů se tentokrát přihlašujte pouze na mail info@grosshof.cz a nenechávejte to prosím na poslední chvíli, abychom měli představu, jak velké prasátko bude potřeba:) Děkujeme a těšíme se v pátek a v sobotu na Grosshofu ještě jednou na viděnou!

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz