05.05.2017 | Turnaj A Tour ovládla naše mládež, další akce se blíží

Několika slovy a fotkami se vrátíme k turnaji A Tour na Grosshofu a pozveme vás na další naše akce.

V sobotu 29. 4. se na Grosshofu odehrála druhá zastávka tradiční turnajové série A Tour. Jak je rovněž tradicí, do turnaje se v hojném počtu zapojili i naši členové a v početném startovním poli se rozhodně neztratili.

Hlavní mužskou kategorii pro hráče s hendikepem 0-25 naši členové doslova ovládli. A co je velice povzvbudivé, první a druhý skončili naši mladí a nadějní hráči Matěj Špreňar (který ve hře na rány výrazně předčil všechny ostatní a s výsledkem 79 se jako jediný dostal pod 80 ran, přestože od letoška už hraje stejně jako muži ze žlutých a ne z červených odpališť) a Matyáš Berka (který zahrál na svůj hendikep úžasných 84 ran a kromě cen za druhé místo se mohl radovat i z výrazného snížení HCP, už na 21,6). Třetí místo pak s výsledkem 86 ran bral další náš člen Martin Chaloupka.

V kategorii 25,1-54 triumfoval Bronislav Anděl z Nebeské Rybné před Všudehrálem Jiřím Kryšpínem hrajícím za GC Prosečné dalším členem Nebeské Rybné Jiřím Waltrem. Všichni se dostali pod 100 ran a všichni si také zlepšili HCP. Ve společné kategorii žen zvítězila Aneta Bičišťová z Pardubic před Renatou Horákovou a Jarmilou Kočnarovou, obě GC Na Vrších.

Autorem fotografií z turnaje je jeden z pořadatelů A Tour, Jiří Šourek.

A co na Grosshofu chystáme dál? Už zítra, v sobotu 6. 5. k nám zavítá tradiční Jarní jízda automobilových veteránů, takže jestli si chcete přijít prohlédnout krásná historická vozidla, přijďte se podívat. Hřiště bude normálně otevřeno, pouze cca mezi 10. a 12. hodinou dopoledne počítejte s omezeními v klubovně a na drivingu.

V úterý 9. 5. bude od 16:00 uzavřena klubovna a ve středu 10. 5. pak celý areál, bude zde probíhat soukromý turnaj.

Dalším turnajem pro širokou hráčskou základnu bude první letošní turnaj VGP u nás, Grosshof Cup, v sobotu 13. 5. Přihlašovat se můžete na stránkách ČGF a neváhejte, tento turnaj bude stejně turnaj A Tour jistě brzy beznadějně zaplněn!

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz