11.04.2016 | Turnaj tří holí se koná už tuto sobotu

O kolik hůře nebo lépe obejdete hřiště, když si v bagu ponecháte jen 3 hole? Možná budete překvapeni!

Tříholový turnaj je tradiční příležitost, jak si vyzkoušet golf trochu jinak, než když máte k dispozici hole, na jaké si jen vzpomenete. Se třemi holemi je potřeba mnohem víc zapojit představivost a šikovnost, protože nebudete moci hrát všechno jen plným švihem. A které hole vůbec vybrat? To je teprve otázka. Strategie se různí - někdo vezme delší železo, pitching wedge a putter, někdo putter dokonce nechá doma, místo něj si do bagu přibalí dřevo a puttuje s ním... zkrátka možností je spousta, tak si přijďte některé teď přes týden na hřiště vyzkoušet a hlavně se pak v sobotu dostavte na turnaj.

Hrát budeme ve dvou kategoriích, mužské (HCP 0-54) a ženské (HCP 0-54). Pro první tři v obou kategoriích máme připravené poháry a drobné ceny, výsledky se budou počítat podle stablefordových bodů. Vzhledem k omezení počtu holí si HCP nemůžete zhoršit, jen případně zlepšit, což se každý rok někomu podaří. Budete to letos vy?

Přihlašování probíhá jako vždy na stránkách ČGF, startovat budeme v sobotu 16. 4. v 10 hodin, předtím se tradičně bude podávat snídaně a po dohrání bude v klubovně rovněž tradičně čekat chutný oběd, tentokrát oblíbení španělští megaptáci s rýží:-) Tak si to všechno nenechte ujít!

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz