26.07.2014 | Turnaj tří holí. Svůj první turnaj vyhrál Petr Strazzer

V sobotu se na broumovském golfovém areálu Grosshof odehrál Turnaj tří holí. Ve velkém vedru si každý z 22 startujících vybral tři hole, se kterými absolvoval všech 18 jamek. Na svém prvním turnaji zde zvítězil Petr Strazzer.

"Solidní účast členů domácího klubu a několika hostů. Byla téměř naplněna kapacita hřiště. Na canon start se už za velkého horka vydalo dvacet dva hráčů a někteří byli "vyřízení" už před prvním odpalem. Leč nevydrželo jenom pár jedinců. Drtivá většina golfistů si s třemi holemi a horkem poradila velmi dobře. Možná také díky podpoře kamaráda Pavla Wolfa, který se staral o kolegy golfisty a neustále vozil na hřiště džbány chlazené vody a piva," komentoval průběh turnaje Jarda Beran.

Turnaj byl vypsán pouze na zlepšení (tři hole) a toho dokonale využilo pět prvních hráčů. Do svého klubu a na první turnaj se dostavil Petr Strazzer a ziskem 59 stablefordů to napálil s Hcp pěkně dolů až na  33.5!!! Na druhém místě skončil velmi pěkným výkonem Otto Tauchman, který z 53 "pádil" až na  Hcp 38. A třetí, naše kamarádka, playerka Lenka Jirmanová rovněž pěkně zlepšila svůj Hcp už na solidních 33.

"Za sebe i za vedení klubu moc gratulujeme. Ještě dalších šest hráčů si uhrálo - udrželo svůj Hcp i se třemi holemi a to zaslouží uznání a pozornost. Velkou pochvalu si zaslouží jediný zástupce oddílu mládeže Matěj Špreňar. Pustil se do boje s "dospěláky" a statečně v tom horku bojoval až do konce a nakonec skončil uprostřed startovního pole. Velká gratulace a pochvala!!! A druhá polovina hráčů? No přece jsme se šli pěkně projít a zahrát si golf ne? (skutečnost si domyslete sami). Zase jeden povedený turnaj na Grosshofu," nešetřil chválou, ale ani kritikou, Jarda Beran.

Všichni jste zvání na jeden z posledních turnajů na "staré" dobré šestce, protože už brzy to roztočíme na devítce. Zraje kamarádi!!! Tak 9. srpna nashle všichni na  turnaji Loučíme se se šestkou.

Kompletní fotogalerie je na Grosshof rajčeti.

http://grosshof.rajce.idnes.cz/

A ještě momentka z patování na jedné z jamek. Možná je dobře, že pro vítr nejsou slyšet komentáře hráčů:)

 http://www.youtube.com/watch?v=X6QdeL_XoO0&feature=youtu.be

 

 

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz