28.03.2017 | Vydařený Chaloupka Cup odstartoval sezónu 2017

Pro vítězství si hned při první návštěvě na Grosshofu došla dvojice Miroslava Indry.

Oproti loňsku bylo tentokrát počasí přímo ukázkové a asi i díky němu bylo na první turnaj sezóny hřiště plně obsazeno. Všech 35 účastníků se na začátku rozdělilo do dvojic, resp. jedné trojice, protože Chaloupka Cup 2017 se jako tradičně hrál systémem texas scramble. Od výsledku dvojice se pak pro konečné pořadí odečítal průměrný HCP dvojice, to aby měli šanci i ti, kteří se golf teprve učí.

A nejenže měli šanci, oni také turnaj ovládli. Dvojice Miroslava Indry, který dosud hrál golf jen pro radost a nemá ani HCP, si odnesla ceny pro vítěze. Na druhém místě skončili Leoš Bartoníček v trojici se svým synem Matyášem a dalším mladým hráčem, naším Denisem Vítem. Ceny za 3. místo si pak odnesli pořádající Martin Chaloupka s René Herzánem.

Kromě toho pořadatelé vypsali soutěž nearest to pin, tedy kdo se svou první ranou dostane nejblíže vlajce na 9. jamce. Zde se vyhlašovali dva vítězové v kategoriích podle hendikepu. V kategorii 0-44 vyhrál Pavel Wolf, v kategorii 44-BEZ skvěle hrající už zmiňovaný Miroslav Jindra.

Děkujeme všem, kteří často z daleka přijeli strávit sobotu na Grosshofu, za výbornou atmosféru, která turnaj provázela, a budeme se těšit na viděnou při dalších akcích - na 15. dubna máme naplánovaný Turnaj 3 holí, o týden později pravidlové školení s Petrem Radou a konečně na 29. dubna tradiční turnaj A Tour. Podrobnosti o chystaných akcích najdete jako tradičně na našich stránkách a na našem facebookovém profilu. A připomínáme, že hřiště se pro veřejnost otevírá už tuto sobotu, 1. dubna - tak si přijďte zahrát i jen tak, mimo turnaj!

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz