12.04.2015 | Zpráva z Turnaje tří holí

Za krásného, slunečného počasí jsme na Grosshofu v sobotu 11. dubna odehráli Turnaj tří holí. Jak turnaj probíhal a kdo vyhrál?

Na startu turnaje se sešla téměř dvacítka golfistek a golfistů. Každý si zvolil tu svou strategii a své tři hole - nejběžnější volbou bylo nějaké delší, ale někdy i kratší železo, pitching wedge a putter. Ráno se všichni posilnili bohatou snídaní a v 10 hodin turnaj začal canon startem. O čtyři a půl hodiny později si už všichni v klubovně pochutnávali na pořádné porci řízku s bramborovým salátem. A chvíli potom už přišlo vyhlášení těch nejlepších, kteří všichni získali poháry a další drobné pozornosti od Grosshofu.

Mezi ženami se na 3. místě umístila Natálie Marečková, druhá skončila Pavlína Bitvarová a své první vítězství si zaslouženě odnesla členka našeho dětského oddílu, Zuzka Hašková. Dlužno dodat, že dámy na druhém a prvním místě si navzdory tomu, že se hrálo jen se třemi holemi, dokázaly vylepšit HCP, za což si zaslouží velké uznání.

V mužské kategorii zlepšovali HCP všichni na stupních vítězů. Třetí skončil Jan Kalandra, druhé místo bral Otto Tauchman, no a vítěz? Jiří Berka si v pátek, den před turnajem, s Jardou Beranem složil "zelenou kartu", a jak byl v ráži, v sobotu na turnaji rozstřílel konkurenci, zlepšil HCP z 54 na 45 a zaslouženě si odnesl pohár za 1. místo.

Děkujeme všem za účast a těšíme se i s ostatními na shledání 25. dubna na Čarodějnickém turnaji.

PS: Omlouváme se, ale tentokrát nedodáme fotogalerii, protože nám nedorazil fotograf, čehož jsme si v zápalu hry všimli, až když bylo po všem. Příště to napravíme, ale stejně je nejjistější přijít a zažít všechno na vlastní kůži :-)

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz