11.05.2016 | Zveme vás na 2. turnaj VGT na Grosshofu

V sobotu 14. 5. hrajeme turnaj VGT, v pátek mohou naši členové na turnaj opět společně potrénovat.

Turnaj proběhne tradičně se startem v sobotu v 10:00. Vzhledem k vývoji počasí a dalším okolnostem upřesníme na místě, jakým způsobem se bude startovat. Přihlašování probíhá do pátečního odpoledne na stránkách ČGF. Oproti běžným turnajům zkusíme variantu s omezeným stravováním, tj. pouze s vodou a svačinou do hry, zato však s naprosto minimálním startovným 100 Kč pro členy Grosshofu a 500 Kč pro členy ostatních klubů z VGP, které už zahrnuje hrací fee. A kdo by měl po turnaji přece jen hlad, rádi mu zajistíme objednávku a dovoz jídla na přání.

Jako všechny turnaje Východočeské golfové tour se i tento hraje ve dvou kategoriích, 0-18 a 18,1-54, obě smíšené, a o vítězi rozhoduje počet získaných stablefordových bodů. Ty se pak také započítávají do celoročního hodnocení VGT – viz pravidla této tour.

Budeme rádi, když díky tomu na Grosshofu budeme moci přivítat i nové přátele z ostatních sdružených klubů, a věříme, že se nám opět podaří připravit jim velice kvalitní hřiště, na kterém bude radost hrát – a třeba se k nám díky tomu i opakovaně vracet. Stejně tak se těšíme na určitě výborné výsledky a zlepšené HCP našich věrných členů.

Kdo z nich by chtěl svou hru opět o něco přiblížit opravdovému golfu, je zároveň zván na páteční trénink našeho závodního týmu a vlastně všech, kteří se chtějí golfu opravdu věnovat. Trénink začíná 13. 5. v 16:00 a povede ho opět zkušená opora našeho závodního týmu, Luboš Mareček.

Věříme, že si z nabídky opět vyberete a v pátek nebo v sobotu se na Grosshofu při našich akcích uvidíme!

Golf Club Grosshof o.s. - Golfové hřiště Broumov, Velká Ves - netfirmy.czGolfové kluby a golfová hřiště - netfirmy.cz